Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Name
eo: Nomo

en: Time
eo: Tempo

en: User
eo: Uzanto

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: 0 sec
eo: 0 sek
