Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Item
et: Kirje

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Name
et: Nimi

en: Time
et: Aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Product
et: Toode

en: Buy now
et: Osta kohe

en: 0 sec
et: 0 sek
