Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Item
eu: Elementua

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Name
eu: Izena

en: Time
eu: Ordua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: @time ago
eu: duela @time

en: 0 sec
eu: 0 seg
