Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Item
fi: Nimike

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Name
fi: Nimi

en: (none)
fi: (ei mitään)

en: Time
fi: Aika

en: User
fi: Käyttäjä

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: seconds
fi: sekuntia

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Product
fi: Tuote

en: Buy now
fi: Osta heti

en: 0 sec
fi: 0 s

en: Starting price
fi: Lähtöhinta
