Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Name
fil: Pangalan

en: @time ago
fil: @time ang nakalipas

en: 0 sec
fil: 0 seg
