Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
fr: Revenir aux valeurs par défaut

en: Item
fr: Élément

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Name
fr: Nom

en: (none)
fr: (aucun)

en: Time
fr: Heure

en: User
fr: Utilisateur

en: expired
fr: expiré(e)

en: Defaults
fr: Paramètres par défaut

en: seconds
fr: secondes

en: @time ago
fr: il y a @time

en: Expired
fr: Expiré

en: Bid
fr: Offre

en: Product
fr: Produit

en: Buy now
fr: Acheter maintenant

en: 0 sec
fr: 0 s
