Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Time
ga: Am

en: Product
ga: Táirge

en: 0 sec
ga: 0 soic
