Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Item
he: פריט

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Name
he: שם

en: (none)
he: (ללא)

en: Time
he: זמן

en: User
he: משתמש

en: expired
he: פג תוקף

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: @time ago
he: לפני @time

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Product
he: מוצר

en: 0 sec
he: אפס שניות
