Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
hi: दोबारा से डीफॉल्ट में स्थापित करें।

en: Item
hi: वस्तु

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Name
hi: नाम

en: (none)
hi: (कोई नहीं)

en: Time
hi: समय

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: seconds
hi: क्षण

en: @time ago
hi: @time पूर्व

en: 0 sec
hi: 0 सेकंड
