Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Item
hr: stavka

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Name
hr: Naziv

en: (none)
hr: (nijedan)

en: Time
hr: Vrijeme

en: User
hr: Korisnik

en: expired
hr: istekao

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: @time ago
hr: prije @time

en: Product
hr: Proizvod

en: 0 sec
hr: 0 sekundi
