Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Name
hy: Անուն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: 0 sec
hy: 0 վարկյան
