Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: Item
is: Hlutur

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Name
is: Nafn

en: (none)
is: (ekkert)

en: Time
is: Tími

en: User
is: Notandi

en: expired
is: fyrnt

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: seconds
is: sekúndur

en: @time ago
is: @time síðan

en: Product
is: Vara

en: 0 sec
is: 0 sek.
