Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: Item
it: Elemento

en: Yes
it: Sì

en: Name
it: Nome

en: (none)
it: (nessuno)

en: Time
it: Data e ora

en: User
it: Utente

en: expired
it: scaduto

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: seconds
it: secondi

en: @time ago
it: @time fa

en: Product
it: Prodotto
