Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Name
jv: Jeneng

en: Time
jv: Wektu

en: User
jv: Panganggo

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: 0 sec
jv: 0 dtk
