Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Name
kk: Аты

en: Time
kk: Уақыт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: 0 sec
kk: 0 секунд
