Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Item
km: ធាតុ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: 0 sec
km: ០ វិ.
