Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: (none)
kn: (ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ)

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ

en: 0 sec
kn: ೦ ಸೆಕೆಂಡ್
