Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Item
ku: دانە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Name
ku: ناو

en: Time
ku: کات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: 0 sec
ku: 0 چرکه‌
