Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Item
lv: Ieraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Name
lv: Nosaukums

en: Time
lv: Laiks

en: User
lv: Lietotājs

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Product
lv: Prece

en: 0 sec
lv: 0 sek
