Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Time
mn: Цаг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: 0 sec
mn: 0 сек
