Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Name
my: အမည်

en: Time
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: 0 sec
my: ၀ စက္ကန့်
