Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Item
ne: वस्तु

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Time
ne: समय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: 0 sec
ne: ० सेकेन्ड
