Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Name
nn: Namn

en: Time
nn: Tid

en: User
nn: Brukar

en: seconds
nn: sekundar

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Product
nn: Vare

en: 0 sec
nn: 0 sek
