Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Time
os: Афон
