Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: 0 sec
pa: ੦ ਸਕਿੰਟ
