Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Name
ps: نوم

en: Time
ps: وخت

en: User
ps: غړی

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: 0 sec
ps: ۰ ثانیې
