Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
pt: Restaurar os valores predefinidos

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Name
pt: Nome

en: (none)
pt: (nenhum)

en: Time
pt: Hora

en: User
pt: Utilizador

en: expired
pt: expirado

en: Defaults
pt: Predefinições

en: seconds
pt: segundos

en: @time ago
pt: há @time atrás

en: Expired
pt: Expirado

en: Product
pt: Produto

en: 0 sec
pt: 0 segundos

en: Expires in
pt: Termina em

en: High bid
pt: Licitação mais elevada

en: Bids
pt: Licitações
