Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Item
ru: Элемент

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: (none)
ru: (нет)

en: Time
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: expired
ru: истекло

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: seconds
ru: секунд

en: @time ago
ru: @time назад

en: Expired
ru: Истекшие

en: Auction
ru: Аукцион

en: Bid
ru: Ценовое преложение

en: Product
ru: Товар

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Buy now
ru: Купить сейчас

en: 0 sec
ru: 0 сек

en: Expires in
ru: Окончание

en: Time interval granularity
ru: Временной интервал детализации

en: Expiration date &amp; time
ru: Дата и время истечения срока

en: Bids
ru: Ставки

en: Starting price
ru: Начальная цена

en: Auctions
ru: Аукционы
