Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: Item
si: අයිතමය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: 0 sec
si: තත්පර 0
