Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Item
sk: Položka

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Name
sk: Názov

en: Time
sk: Čas

en: User
sk: Používateľ

en: Defaults
sk: Predvolené

en: seconds
sk: sekundy

en: @time ago
sk: pred @time

en: Expired
sk: Vypršané

en: Product
sk: Produkt

en: 0 sec
sk: 0 sekúnd
