Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Name
sl: Ime

en: Time
sl: Čas

en: User
sl: Uporabnik

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: 0 sec
sl: 0 sek
