Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Name
sq: Emri

en: Time
sq: Ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: @time ago
sq: @time më parë

en: 0 sec
sq: 0 sek
