Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Item
sv: Artikel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Name
sv: Namn

en: (none)
sv: (inget)

en: Time
sv: Tid

en: User
sv: Användare

en: Defaults
sv: Förvalt

en: seconds
sv: sekunder

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Product
sv: Vara

en: 0 sec
sv: 0 sek
