Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
ta: இயல்பானவற்றிற்கு மாற்று

en: Item
ta: உருப்படி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: (none)
ta: (ஏதுமில்லை)

en: Time
ta: நேரம்

en: User
ta: பயனர்

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: @time ago
ta: @time க்கு முன்னர்

en: 0 sec
ta: 0 வினாடி
