Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Item
tr: Öğe

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Name
tr: İsim

en: (none)
tr: (hiçbiri)

en: Time
tr: Zaman

en: User
tr: Kullanıcı

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: seconds
tr: saniye

en: @time ago
tr: @time önce

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Product
tr: Ürün

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: 0 sec
tr: 0 sn
