Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time
