Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Item
vi: Mục

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Name
vi: Tên

en: (none)
vi: (không)

en: Time
vi: Thời gian

en: User
vi: Người dùng

en: expired
vi: đã hết hạn

en: Defaults
vi: Các mặc định

en: seconds
vi: giây

en: @time ago
vi: cách đây @time

en: Expired
vi: Hết hạn

en: Auction
vi: Đấu giá

en: Bid
vi: Đặt giá

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: 0 sec
vi: 0 giây
