Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Item
ar: عنصر

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Name
ar: الاسم

en: Time
ar: الوقت

en: User
ar: مستخدم

en: expired
ar: منتهي الصلاحية

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Product
ar: المنتج

en: 0 sec
ar: 0 ثانية
