Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Name
az: Ad

en: Time
az: Vaxt

en: User
az: İstifadəçi

en: Defaults
az: Defoltlar

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: 0 sec
az: 0 san
