Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Item
be: Элемент

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Name
be: Імя

en: Time
be: Час

en: User
be: Карыстальнік

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: @time ago
be: @time таму

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: 0 sec
be: 0 сэк.
