Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Name
bs: Ime

en: Time
bs: Vrijeme

en: User
bs: Korisnik

en: @time ago
bs: prije @time

en: 0 sec
bs: 0 sek
