Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Item
ca: Element

en: Yes
ca: Sí

en: Name
ca: Nom

en: (none)
ca: (cap)

en: Time
ca: Hora

en: User
ca: Usuari

en: expired
ca: expirat

en: Defaults
ca: Per defecte

en: seconds
ca: segons

en: @time ago
ca: fa @time

en: Expired
ca: Caducat

en: Auction
ca: Subhasta

en: Bid
ca: Licitació

en: Product
ca: Producte

en: 0 sec
ca: 0 seg
