Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Item
cs: Položka

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Name
cs: Jméno

en: Time
cs: Čas

en: User
cs: Uživatel

en: expired
cs: vypršelo

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: seconds
cs: sekund

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Product
cs: Produkt

en: 0 sec
cs: 0 sekund
