Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Item
da: Element

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Name
da: Navn

en: (none)
da: (ingen)

en: Time
da: Tid

en: User
da: Bruger

en: Defaults
da: Standarder

en: seconds
da: sekunder

en: @time ago
da: @time siden

en: Expired
da: Udløbet

en: Product
da: Produkt

en: Buy now
da: Køb nu

en: 0 sec
da: 0 sek
