Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
es: Restablecer valores predeterminados

en: Item
es: Elemento

en: Yes
es: Sí

en: Name
es: Nombre

en: (none)
es: (ningúno)

en: Time
es: Hora

en: User
es: Usuario

en: expired
es: expiró

en: Defaults
es: Predefinidos

en: seconds
es: segundos

en: @time ago
es: Hace @time

en: Expired
es: Caducado

en: Product
es: Producto

en: 0 sec
es: 0 seg
