Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Item
fa: آیتم

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Name
fa: نام

en: (none)
fa: هیچ

en: Time
fa: زمان

en: User
fa: کاربر

en: expired
fa: منقضی شده

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Product
fa: محصول

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: 0 sec
fa: 0 ثانیه
