Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Item
gl: Elemento

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Name
gl: Nome

en: (none)
gl: (ningún)

en: Time
gl: Hora

en: User
gl: Usuario/a

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: seconds
gl: segundos

en: @time ago
gl: fai @time

en: Product
gl: Produto

en: 0 sec
gl: 0 seg
