Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: Item
gu: નંગ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Time
gu: સમય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: 0 sec
gu: 0 સેકન્ડ્સ
