Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Item
id: Barang

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Name
id: Nama

en: (none)
id: (tidak ada)

en: Time
id: Waktu

en: User
id: Pengguna

en: Defaults
id: Bawaan

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: Product
id: Produk

en: 0 sec
id: 0 detik
