Ubercart Auction (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Item
ja: 項目

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Name
ja: 名前

en: Time
ja: 時間

en: User
ja: ユーザー

en: expired
ja: 期限切れ

en: Defaults
ja: デフォルト

en: seconds
ja: 秒

en: @time ago
ja: @time 前

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Product
ja: 商品

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: 0 sec
ja: 0秒
